Kto może głosować na Pawła Kowszyńskiego.

Szanowni Państwo.
Na Pawła Kowszyńskiego - kandydata na radnego Rady Miasta Elbląga, mogą głosować wszyscy pełnoletni mieszkańcy okręgu nr 3 mieszkający w Elblągu przy ulicach (Granice okręgu wyborczego nr 3. Ulice, z których mieszkańcy wybierają swojego radnego): 

AGRYKOLA, HENRYKA BARONA, JANA BAŻYŃSKIEGO, GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste), BOLESŁAWA CHROBREGO, BOSMAŃSKA, BOŻEGO CIAŁA, BROWARNA od 95 do końca, BROWARNA od początku do 26, BRZOZOWA, BYDGOSKA, FRYDERYKA CHOPINA, CICHA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste), DOLNA, DONIMIRSKICH, DZIAŁKOWA, JULIANA FAŁATA od początku do 29, GÓRNOŚLĄSKA, GRUDZIĄDZKA, GWIEZDNA, JAŚMINOWA, STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste), TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste), KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste), KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste), KRUCZA, KWIATOWA, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, NISKA, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, OLIWSKA, ORĘŻNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, OWOCOWA, PIECHOTY, WAWRZYŃCA PILGRIMA, PIONIERSKA, PŁYWACKA, ADAMA PRÓCHNIKA, GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste), ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste), RÓŻANA, HENRYKA SIENKIEWICZA, SKWER JANKA KRASICKIEGO, SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ, SOKOLA, SOWIA, SPACEROWA, SZTUMSKA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, ŚLEPA, TCZEWSKA, TORUŃSKA, UROCZA, WŁADYSLAWA IV, WSPÓLNA, ŻEGLARSKA, ŻURAWIA.

Szanowni Państwo!
Poniżej przedstawiamy spis Obwodowych Komisji Wyborczych w Elblagu, gdzie możecie Państwo głosować na Jerzego Wilka jako swojego kandydata na Prezydenta Miasta Elbląga, oraz Pawła Kowszyńskiego jako kandydata na radnego Rady Miasta Elbląga.
Podajemy numer komisji, nazwę budynku i adres, w której komisja się mieści, oraz ulice, z których mieszkańcy mogą głosować.
Proszę pamiętać, że wybory odbywają się w dniu 21 listopada 2010 roku (niedziela), a komisje wyborcze będą czynne od godz. 8.00 do godz. 22.00.

Obwodowe Komisje Wyborcze w okręgu nr 3:

21 Szkoła Podstawowa Nr 1, Elbląg ul. Ignacego Daszyńskiego 1. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: HENRYKA BARONA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, DONIMIRSKICH, JAŚMINOWA (nieparzyste), ADAMA PRÓCHNIKA.

23 Przedszkole Nr 23, Elbląg ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 49. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste).

24 Świetlica ESM "Sielanka", Elbląg ul. Gwiezdna 26/27. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: BRZOZOWA, GWIEZDNA, ROBOTNICZA od 45 do 105 (nieparzyste), ROBOTNICZA od 88 do 140 (parzyste).

25 Gimnazjum Nr 9, Elbląg ul. Browarna 1. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: BOŻEGO CIAŁA, BROWARNA od początku do 26, BROWARNA od 95 do końca, DOLNA, JAŚMINOWA (parzyste), NISKA, PŁYWACKA, ROBOTNICZA od początku do 43 (nieparzyste), ROBOTNICZA od początku do 86 (parzyste), RÓŻANA, SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ.

27 Zespół Szkół Gospodarczych, Elbląg ul.Królewiecka 128. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: FRYDERYKA CHOPINA, MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ, KRÓLEWIECKA od 116 do 160 (parzyste), KRÓLEWIECKA od 135 do 189 (nieparzyste), STANISŁAWA MONIUSZKI, CYPRIANA KAMILA NORWIDA, SKWER JANKA KRASICKIEGO, SPACEROWA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO.

28 Szkoła Podstawowa Nr 19, Elbląg ul. Urocza 4. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: BOSMAŃSKA, CICHA, JULIANA FAŁATA od początku do 29, OWOCOWA, PIONIERSKA, UROCZA, ŻEGLARSKA.

29 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1, Elbląg ul. Mikołaja Kopernika 27. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: JANA BAŻYŃSKIEGO, MIKOŁAJA KOPERNIKA, KRÓLEWIECKA od 74 do 114 (parzyste), KRÓLEWIECKA od 79 do 133 (nieparzyste), WAWRZYŃCA PILGRIMA.

30 Ośrodek Wsparcia dla Osób Starszych, Elbląg ul.Toruńska 17. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: TORUŃSKA 17.

31 Gimnazjum Nr 5, Elbląg ul. Agrykola 6. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: AGRYKOLA, GÓRNOŚLĄSKA, WŁADYSŁAWA IV.

32 IV Liceum Ogólnokształcące, Elbląg ul. Henryka Sienkiewicza 4. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: BOLESŁAWA CHROBREGO, BYDGOSKA, DZIAŁKOWA, GRUDZIĄDZKA, KRUCZA, KWIATOWA, OLIWSKA, ELIZY ORZESZKOWEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, SOKOLA, SOWIA, SZTUMSKA, ŚLEPA, TCZEWSKA, TORUŃSKA od początku do 16, TORUŃSKA od 18 do końca, WSPÓLNA, ŻURAWIA.

33 IV Liceum Ogólnokształcące, Elbląg ul. Henryka Sienkiewicza 4. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste), TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste).

34 Młodzieżowy Dom Kultury, Elbląg ul. Generała Józefa Bema 37. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste), GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste), STAFANA KIEDRZYŃSKIEGO, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, ORĘŻNA, PIECHOTY, GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO.

59 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Z.O.Z.- Szpital Miejski im. Jana Pawła II, Elbląg ul. Stefana Żeromskiego 22. ULICE WCHODZĄCE W SKŁAD OBWODU: STEFANA ŻEROMSKIEGO 22.